spring

pooneaqayi

spring
social
aboutدرباره وبلاگ
موضوعات موضوعات
spring

pooneaqayi

آیا آقایان نیز می توانند عمل لیپوماتیک پهلو انجام دهند؟

شنبه پنجم 6 1401

پیکر تراشی با لیپوماتیک در مردان چگونه است؟

روش پیکر تراشی با لیپوماتیک در مردان در واقع به معنای کاهش وزن آن ها نمی باشد بلکه به فرم دهی بدن نیز کمک می کند. این روش برای قسمت هایی از بدن است که با هیچ ورزشی کم نمی شود و به اندازه و سایز دلخواه فرد نمی رسد. اندام هایی که به سختی و با ورزش لاغر نمی شوند و اکثر آقایان با آن ها مشکل دارند شکم،پشت و کمر می باشد.

 

قبل از انجام پیکر تراشی به روش لیپوماتیک باید حتما رادیو گرافی، تست خون و آزمایشات لازم را انجام دهید تا اگر مشکلی در بدن شما وجود داشت با رعایت به دستورات پزشک آن ها را برطرف کنید و بعد از آن به پیکر تراشی بپردازید. بهتر است حداقل تا ده روز قبل از لیپوماتیک از اهدای خون صرف نظر کنید تا هنگام پیکر تراشی با مشکل مواجه نشوید. و همچنین اگر دارو و یا ویتامین خاصی را مصرف می کنید آن را با پزشک معالج خود در میان بگذارید.

 

بسیاری از آقایان از داشتن شکم خود ناراضی هستند و از این موضوع رنج می برند. امروزه با پیشرفت علم پیکرتراشی با لیپوماتیک در مردان هم به دیگر روش ها اضافه شده است و آقایانی که از شکم بزرگ خود رنج می برند می توانند به راحتی از این روش استفاده کنند. و همچنین روش پیکر تراشی با لیپوماتیک در مردان را نیز به دوستان خود اطلاع دهند تا اگر کسی از شکم و کمر خود ناراضی بود از این روش برای جمع کردن و کوچک کردن و همچنین فرم دهی به آن ها استفاده کند.

  

لیپوماتیک برای آقایان چه کاربردی دارد؟

پیکر تراشی با لیپوماتیک در مردان زمانی انجام می شود که BMI آن ها کمتر از ۳۰ باشد. در واقع لیپوماتیک در مردان برای درمان دائم چاقی نمی باشد بلکه این روش به منظور کاهش وزن و لاغر تر شدن قسمت های موضعی که نمی توان به راحتی آن ها را لاغر کرد استفاده می شود.

 

لیپوماتیک پهلو در واقع به حذف چربی های اضافه ی فرد می پردازد و همین امر باعث کاهش وزن می شود. و فرد را به سایز دلخواه خود می رساند.


(0) نظر
X